Objevte inspirativní svět Alfonse Muchy

O projektu iMUCHA

Dílo Alfonse Muchy ožívá

Díky špičkovým technologiím prostřednictvím prvotřídních animací díla Alfonse Muchy doslova ožívají. Život vdechly samotnému Alfonsi Muchovi a postavám z jeho děl včetně Slovanské epopeje revoluční programy EbSynth od Secret Weapons a FaceStyle od Adobe.
O projektu iMUCHA

Sbírka s celosvětovým věhlasem

Projekt vychází z nejkomplexnější sbírky díla Alfonse Muchy, jejíž základy v prvopočátku položil Ivan Lendl, bývalá světová tenisová jednička. Sbírku již po celém světě zhlédl bezmála milion návštěvníků, a to během jejího putování po České republice, Itálii, USA a Koreji.
O projektu iMUCHA

Emocemi nabitý zážitek

Nejen na výstavě v pražském Obecním domě, ale také během show a multimediální výstavy návštěvníky a diváky vtáhne do děje a umocní prožitek dokonale zpracovaná hudba pod taktovkou Michala Dvořáka.
O projektu iMUCHA

Alfons Mucha – mistr secese

This world-famous Czech painter, graphic artist and designer became famous mainly for applied art (posters, labels, books, jewellery, furniture).
A prominent representative of the decorative Art Nouveau style, which shaped the "look" of the time.
His work and name resulted in the Art Nouveau period being referred to as the "Mucha style".
He was a revered celebrity in Paris and New York.

Aktuální akce

Prémiové iMUCHA produkty

FAQ

Výstava, multimediální výstava a show jsou tři rozdílné produkce?

Ano, skutečně jde o tři originální produkce, které jsou však spojené v jeden velkolepý projekt iMUCHA, a jejich společným jmenovatelem je dílo Alfonse Muchy. Jde o tři jeho samostatné a na sobě nezávislé součásti, bližší podrobnosti najdete zde:

 

Lze vstupenky na jednotlivé akce vzájemně kombinovat?

Na každou akci je potřeba zakoupit vstupné zvlášť a nelze je mezi sebou kombinovat.

Kde je možné vstupenky koupit?

Vstupenky na výstavu v Obecním domě je možné koupit jak elektronicky prostřednictvím sítě Ticketmaster, tak i osobně na pokladně Obecního domu či na prodejních stáncích Ticketmaster. Seznam prodejních míst: www.ticketmaster.cz/help/outlets.html.

Vstupenky na výstavu v Jízdárně Pražského hradu je možné koupit jak elektronicky prostřednictvím sítě GoOut, tak i osobně v místě jejího konání na pokladně Jízdárny Pražského hradu či na prodejních stáncích. Seznam prodejních míst zde.

Je možné koupit dárkové poukazy?

Dárkové poukazy je možné pořídit na prémiové iMUCHA produkty s možností zakoupení na www.imucha.cz/eshop.

Dárkové poukazy na vstupenky prozatím nejsou k dispozici.

Aktuality

3. 10. 2022

Zkrácení otevírací doby 13. října

Vážení návštěvníci, z provozních důvodů bude ve čtvrtek 13. října zkrácena otevírací doba výstavy. V tento den výjimečně zavřeme v 17 hodin. V ostatní dny se na vás budeme těšit standardně od 10 do 19 hodin od pondělí do neděle.

23. 9. 2022

Zkrácená otevírací doba 26. září

Vážení návštěvníci, v pondělí 26. září zavíráme výjimečně již v 18 hodin, a to z důvodu konání lekce jógy v prostorách výstavy. Děkujeme za pochopení.

15. 9. 2022

Milovníci jógy, zbystřete!


Na pondělí 26. září v čase od 19.30 do 20.45 hodin pro vás organizátoři výstavy společně s Yoga Movement Experience připravili lekci jógy, která probudí vaše smysly a přenese vás do světa umění, historie a přítomného okamžiku. Unikátním propojením jógy a uměleckého zážitku přímo v prostorách výstavy vás provede Patricie Kaňok Fuxová. Jogínka a zpěvačka kapely Vesna, která vás uklidní svým hebkým hlasem, zahřeje jemnou kreativní vinyasou a ponoří do hudbou doprovázené šavásány. Vstupenky koupíte ZDE. Více na https://www.yogamovement.cz/akce/.